niedziela, 28 lipiec 2013 15:55

Puchar Świata w Siatkówce Plażowej - Mazury Grand Slam 2012

Stało się to dla nas niemal tradycją, że w lato  odwiedzamy Stare Jabłonki, aby pokibicować siatkarkom i siatkarzom plażowym w cyklicznie odbywającym się Swatch World Tourze.

Oprócz zawodników ze ścisłej światowej czołówki, impreza przyciąga nie tylko fanów tej widowiskowej dyscypliny.

To za sprawą fantastycznej organizacji (ktorej notabene mogli by nauczyć się np. organizatorzy rajdów czyli Polski Związek Motorowy) i niepowtarzalnej atmosfery o którą dba Wspaniały DJ a raczej animator / rozgrzewa publiczność przy dżwiękach muzy ( w tym roku królował kawałek „ Ona tańczy dla mnie” zespołu Weekend ),

A ku uciesze męskiej części widowni piękne dziewczyny z Wysp Kanaryjskich  stanowią bardzo  miły przerywnik pomiędzy meczami.

Na tej imprezie nie można się nudzić - m.in.  pokaz tego akrobarty

 

Grą na skrzypcach zachwycał również jeden z finalistów talent show.

Niepowtarzalna atmosfera plus słońce na Mazurach sprawia, że kibice / wśród nich my/, oprócz sportowego widowiska na najwyższym światowym poziomie po prostu świetnie się bawią.

Przy okazji organizatorzy obserwują i wybierają tych najbarwniejszych, którzy w nagrodę zapraszani są za rok.

A to już będzie nie lada gratka, gdyż w 2013 roku w Starych Jabłonkach odbędą się Mistrzostwa Świata w siatkówce plażowej, których my nie możemy się już doczekać i na pewno Wam o nich doniesiemy.

 

Bo naprawdę trudno znaleźć imprezę gdzie przyjeżdzają mistrzowie świata (Polska jest jedynym miejscem gdzie są jednocześnie zawody kobiet i mężczyzn),  w przyszłym roku pula nagród będzie w wysokości 1 mln $! – główny stadion zostanie rozbudowany do 10.000 tys miejsc i przyjedzie 96 drużyn a organizatorzy zwiozą 2500 ton specjalnego piasku – a to wszystko na terenie Hotelu Anders w Starych Jabłonkach.

 

Więcej zdjęć na facebooku:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.296915383749990.66099.161767590598104&type=3

 

Galeria:

{gallery}k2/imprezy/sport/mazury_grand_slam_2012{/gallery}

 

Tekst i zdjęcia: Maciej Szanter i Agnieszka Płotczyk

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany wtorek, 06 sierpień 2013 11:56
Więcej w tej kategorii: BMW Eco Race »