Padock Girls Warsaw Motorcycle Show 2019

Tegoroczny Warsaw Motorcycle Show nie mógł  obyć się bez hostess, pięknych dziewczyn podkreślających swą urodą piękno prezentowanych jednośladów. Ech, nie jeden marzył by wziąć którąś z nich "na plecaczka"...

Warsaw Motorcycle Show 2019

Kończy się zima, powoli (w tym roku wyjątkowo wcześnie) wiosna rozpościera swoją kwiecistą szatę… No może na razie bez kwiatów, ale jest już na tyle ciepło, że na drogi wylegli pierwsi najodważniejsi i najbardziej napaleni motocykliści. To widomy znak by rozpocząć kolejną edycję Motorcycle Show 2019, na początek w wersji Warsaw.

Poznań Motor Show 2018

Poznańskie Targi Motoryzacyjne z roku na rok notują coraz więcej wystawców i zwiedzających - w tym roku odwiedziło je ponad 150 tys osób.

Warsaw Motorcycle Show 2018

Jak co roku od ponad dziesięciu lat odbywa się wystawa motocykli, skuterów i ATV, a od jakiegoś czasu również rowerów.

Padock Girls Warsaw Motorcycle Show 2018

Na Warsaw Motorcycle Show jak zwykle można było podziwiać wspaniałe motocykle i piękne dziewczyny. Wielu mężczyznom już to wystarczyło by być w raju.

Poznań Motor Show 2017

Poznańskie Targi Motoryzacyjne z roku na rok notują coraz więcej wystawców (dwie nowe hale) i zwiedzających - w tym roku odwiedziło je ponad 130 tys osób.

Poznań Motor Show 2016

Poznańskie Targi Motoryzacyjne z roku na rok notują coraz więcej wystawców i zwiedzających.

Wystawa Motocykli i Skuterów 2016

Jak co roku nie zabrakło nowości i ładnych modelek.

Wystawa Motocykli i Skuterów - zapowiedź

Zapraszamy na Wystawę Motocykli i Skuterów do warszawskiego centrum Expo XXI na ul. Prądzyńskiego 12/14 w dniach 19-21 lutego br.

Nissan NV 200 Furgon na targach Auto Nostalgia 2015

Ten mały samochód dostawczy posłużył nam do przewiezienia wyposażenia stoiska na targach, i muszę przyznać że zaskoczył nas swoją ładownością

i praktycznością.

Poznań Motor Show 2015

Targi Poznańskie z roku na rok zyskują na znaczeniu. W tym roku także nie zabrakło premier.

VII Wystawa Motocykli i Skuterów 2015

Początek roku to okazja do zaprezentowania najnowszych modeli motocykli na sezon 2015 .

 

Auto Nostalgia 2014

Targi Pojazdów Zabytkowych – Auto Nostalgia 2014 już za nami, widać, że kryzys chyba minął i branża zaczyna się powoli rozwijać.

Poznań Motor Show 2014

Kolejne targi motoryzacyjne w Poznaniu już za nami. Producenci wykorzystali je do zaprezentowania swoich nowości na polskim rynku.

Wystawa Motocykli i Skuterów 2014

Przed sezonem zaprezentowano nowe i odnowione modele jednośladów 

Range Rover Sport - europejska premiera

Jak wszedłem do środka i zobaczyłem pierwszy raz na żywo nowego Sporta to byłem przekonany, że wstawiono dla porównania „dużego” Range Rovera. Tak mocno urósł nowy Range Rover Sport, że po starym odziedziczył tylko nazwę.

Poznań Motor Show 2013

Widać, że targi w Poznaniu rozrastają się z roku na rok i powoli wracają do lat swojej świetności którą jeszcze pamiętam z początku lat dziewięćdziesiątych.

V Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów - Paddock Girls

Pod jednym względem każda edycja Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów trzymał niezmiennie wysoki poziom. Nie inaczej było w tym roku. Panie towarzyszące wystawcom prezentowały się znakomicie :)

V Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów

 To już piąta edycja Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów w Warszawie. Impreza okrzepła, stała się w pełni profesjonalną prezentacją rynku jednośladów przed rozpoczynającym się sezonem oraz miejscem spotkań biznesowych. Choć to bardzo odziera motocyklizm z wszelkiego romantyzmu, rynek jednośladów to przedsięwzięcie liczące kilkaset milionów rocznie i kilka tysięcy nowych motocykli sprzedawanych rocznie, nie licząc rynku akcesoriów oraz usług i materiałów serwisowych. Szczególnie dynamicznie rozwija się, mimo, a może właśnie z powodu nie opuszczającego nas od dwóch lat kryzysu, sprzedaż skuterów o pojemności do 50 ccm.

Wystawa Motocykli i Skuterów 2012

Z roku na rok widać, że impreza się rozwija. Coraz więcej wystawców, dużo nowości i premier przed sezonem 2012.